Violeta Bartuškienė

Asistentė Violeta Bartuškienė – Anatomijos, histologijos ir antropologijos katedros lektorė ir medicinos krypties doktorantė. Vilniaus universitete įgijo visuomenės sveikatos bakalauro ir magistro laipsnius, Vilniaus universitete dirba nuo 2010 metų. Tyrinėja augimo ir raidos veiksnius eksperimentuose, pasitelkiant laboratorinius gyvūnus. Dėsto žmogaus biologiją, sveikatos antropologiją, žmogaus anatomijos ir histologijos pagrindus. V. Bartuškienė yra mokslo komunikacijos konkurso „Šlovės laboratorija“ (Famelab) nugalėtoja Lietuvoje ir pasaulinio konkurso Jungtinėje karalystėje finalistė (2013 m.). 2015 m. Lietuvos mokslo tarybos konkurse laimėjo papildomą doktoranto stipendiją už akademinius pasiekimus. V. Bartuškienė yra mokslinių straipsnių ir konferencijų pranešimų autorė, bendraautorė ir pranešėja, Lietuvos morfologų draugijos ir Europos antropologijos asociacijos narė. Pagrindinės domėjimosi kryptys: augimo programavimas, augimo ir raidos veiksniai.