Aistė Audickaitė

Asistentė Aistė Audickaitė – 2008 m. baigė Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnaziją su pagyrimu ir tais pačiais metais įstojo į VU Medicinos fakultetą. Studijų metu aktyviai įsiliejo į Lietuvos medicinos studentų asociacijos (LIMSA) veiklą. Projekto “Gyvenimas po saule” (odos vėžio prevencijos tema) metu, skaitė paskaitas moksleiviams, vykdė apklausas, kurių duomenys su šiam projektui sukurta filmuota medžiaga buvo pristatyti Baltijos Dermatovenerologų kongrese ir pelnė geriausio jaunųjų mokslininkų tyrimo apdovanojimą. Vasaros praktikas atliko Lietuvos ligoninėse, Italijos (Policlinico Paolo Giaconne) dermatovenerologijos, Maltos (Sir Paul Boffa Floriana) onkologijos skyriuose. Stažavosi Romos Policlinico Umberto I ligoninės (Italija) onkologinės chirurgijos skyriuje, Belgijos, Prancūzijos, Vengrijos, Olandijos, Šveicarijos klinikose. 2014 m. įstojo į dermatovenerologijos rezidentūros studijų programą. Aistė Audickaitė yra tarptautinės organizacijos EADV (European Academy of Dermatovenereologists) narė. 2015 m. už mokslinę veiklą apdovanota jauniesiems gydytojams skirta vardine Michael Hornstein (Atėnai) stipendija. Morfologijos ir dermatologijos tematika paruošė 5 straipsnius, tyrimų rezultatus pristatė SMD bei tarptautinėse konferencijose, EADV kongresuose. Nuo 2015 m. yra VU AHA katedros asistentė.