Rūta Jacevičiūtė

Ruta Jaceviciute leidiniui_2016Asistentė Rūta Jacevičiūtė – 2007 m. baigė Šiaulių Juliaus Janonio gimnaziją su pagyrimu ir tais pačiais metais įstojo į Vilniaus Universiteto Medicinos fakultetą. Studijų metu aktyviai dalyvavo studentų mokslinėje veikloje ir morfologijos tematika rezultatus pristatė SMD ir tarptautinėse konferencijose. 2013 m. Vilniaus universiteto Medicinos fakultete baigė medicinos specialybės studijas ir įstojo į  šeimos gydytojo rezidentūros studijų programą. Tais pačiais metais pradėjo dirbti VU Anatomijos, histologijos ir antropologijos katedros asistente, dėsto Žmogaus histologijos dalyką Medicinos ir Odontologijos (anglų kalba) studijų programų studentams. Kartu su kolegėmis paruošė metodinę pratybų medžiagą studentų studijoms. 2016 m. įgijo šeimos gydytojo kvalifikaciją. Nuo 2013 m. yra Lietuvos morfologų draugijos narė.