Andrej Suchomlinov

11202863_10206405703356348_8891193063669948369_nDocentas dr. Andrej Suchomlinov – Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Anatomijos, histologijos ir antropologijos katedros docentas. 2005 m. baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą, įgydamas medicinos gydytojo kvalifikaciją. 2006 m. pradėjo dirbti VU Medicinos fakulteto Anatomijos, histologijos ir antropologijos katedroje asistentu. 2012 m. vasario mėn. 8 dieną apgynė biomedicinos mokslų daktaro disertaciją „1990 m. gimusių vaikų fizinės būklės ypatumai, raidos takai ir veiksniai augimo laikotarpiu (išilginis auksologinis Vilniaus miesto ir rajono vaikų tyrimas)“. Pagrindinės mokslinė veiklos sritys po disertacijos gynimo: Fizinė antropologija (B460): auksologija – augimo ir brendimo rodikliai, kriterijai, veiksniai. Žmogaus anatomija ir morfologija (B440): plastinavimas. Kvalifikaciją kėlė mokslo ir studijų stažuotėse Estijoje, Rusijoje, Vokietijoje, Ispanijoje. Lietuvos morfologų draugijos narys, Vokietijos auksologų draugijos narys ir Europos antropologų asociacijos narys. Dėsto Žmogaus anatomiją (lietuvių ir anglų kalbomis),  taikomąją anatomiją (lietuvių ir anglų kalbomis). Vadovavo septyniems studentų moksliniams darbams, dalyvauja organizuojant respublikines ir tarptautines konferencijas bei seminarus. Recenzuoja mokslinius straipsnius tarptautiniams periodiniams mokslo leidiniams, nuo 2015 m. – leidinio ,,Пензенский психологический вестник“ redkolegijos narys. Po disertacijos gynimo parašė 13 mokslo straipsnių, kurie publikuoti mokslo recenzuojamuose leidiniuose (iš jų – 6 ISI Web of Science), tarptautinėse konferencijose pristatė 9 žodinius pranešimus, aktyviai dalyvauja mokslo populiarinimo veikloje.