Rūta Morkūnienė

Lektorė Rūta Morkūnienė – Anatomijos, histologijos ir antropologijos (AHA) katedros lektorė ir medicinos krypties doktorantė. 2012 m. Vilniaus universitete įgijo medicinos magistro laipsnį, gydytojo kvalifikaciją, 2012 – 2015 m. studijavo Vilniaus Universiteto Medicinos Fakulteto Vaikų ligų ir neonatologijos rezidentūroje, Vilniaus Universitete dirba nuo 2013 metų. Nuo 2015 m. Medicinos studijų programos studentams. lietuvių ir anglų kalbomis dėsto Žmogaus anatomiją. 2012 m. R. Morkūnienei paskirta Sophie Valentina Ambroza (Australija) 2011 metų mokslo premija už pasiekimus plėtojant medicinos mokslą VU Medicinos Fakultete ir tarptautinėje mokslo erdvėje. R. Morkūnienė yra mokslinių straipsnių, tarptautinių ir vietinių konferencijų pranešimų autorė, bendraautorė ir pranešėja, nuo 2016 m. Lietuvos morfologų draugijos ir Europos antropologijos asociacijos narė. Pagrindinės domėjimosi kryptys: neišnešioti naujagimiai, augimo programavimo, prenatalinės ir postnatalinės raidos ypatumai ir veiksniai, medicinos edukologija.