Mantas Minsevičius

Lektorius Mantas Minsevičius – 2007 m. baigė Onuškio (Trakų raj.) Donato Malinausko gimnaziją ir tais pačiais metais įstojo į VU Medicinos fakultetą. Dar būdamas studentu, 2011 m. Medicinos fakulteto Anatomijos, histologijos ir antropologijos katedroje pradėjo dirbti laborantu. 2012 m. baigė Medicinos fakulteto Ergoterapijos studijas įgydamas bakalauro laipsnį, bei ergoterapeuto kvalifikaciją. Nuo 2012 m. iki 2014 m. metų studijavo Visuomenės sveikatos magistrantūroje. 2014 m. sėkmingai apgynė Visuomenės sveikatos magistro laipsnį. Tais pačiais metais Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Anatomijos, histologijos ir antropologijos katedroje pradėjo dirbti asistentu. Ergoterapijos studijų programos studentams dėsto Funkcinės anatomijos dalyką. Dalyvauja tarptautinėse ir respublikinėse konferencijose. Pagrindinės mokslo domėjimosi temos: augimo programavimas, augimo ir raidos veiksniai, žmogaus funkcinė anatomija.