Ramunė Čepulienė

Foto__Ramune_9744Docentė dr. Ramunė Čepulienė – Medicinos fakulteto, Anatomijos, histologijos ir antropologijos katedros docentė. Dėsto Žmogaus anatomijos ir histologijos pagrindų  ir  Funkcinės anatomijos kursus Farmacijos, Kineziterapijos ir Ergoterapijos specialybių studentams. 1994 m. biologės, gamtos mokslų magistrės diplomas Lietuvos edukologijos universitetete, 1999 m. apgynė biomedicinos mokslų daktaro disertaciją. 2007 m suteiktas Biomedicinos mokslų srities Biologijos krypties docento pedagoginis vardas. Iki 2014 m. dėstė Žmogaus anatomiją ir fiziologiją, Citologiją, Histologiją, Embriologiją, Mitybos fiziologiją, Biologijos ir gamtos mokslų mokymo metodiką LEU Biologijos katedroje. Mokslinio darbo kryptys - biologiškai aktyvių medžiagų poveikis gyvūnų organizmui, įtaka morfologiniams ir fiziologiniams rodikliams. Parengta metodinė mokymo  priemonė „Kraujo morfologija ir funkcijos“. 2012-2014 – LMT projekto vykdytoja LSMU Anatomijos ir fiziologijos katedroje, tema - molekuliniai viruso genomo tyrimai. Svarbiausi mokslo darbai nuolatos skelbiami recenzuojamuose tarptautiniuose leidiniuose, mokslinėse konferencijose. Nuo 2014 m. VU, Medicinos fakultete, Anatomijos, histologijos ir antropologijos katedros docentė, mokslinio darbo kryptys - augimo programavimas, augimo ir raidos veiksniai, žmogaus anatomija ir histologija. Lietuvos morfologų draugijos ir Europos antropologijos asociacijos narė.