Eglė Marija Jakimavičienė

image1Docentė dr. Eglė Marija Jakimavičienė – dirba Vilniaus universiteto Medicinos fakultete nuo 1998 metų. 1994 m. Vilniaus universiteto Medicinos fakultete baigė Pediatrijos specialybės studijas, 1994-1998 metais rezidentūros studijose įgijo gydytojos pediatrės ir vaikų nefrologės kvalifikacijas. 2003-2007 m. studijavo Vilniaus universiteto doktorantūroje ir 2008 m. apgynė biomedicinos srities mokslų daktaro disertaciją “Ikimokyklinio amžiaus vaikų fizinė būklė: kūno dydis, proporcijos ir sudėtis”. Nuo 2012 m. – Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Anatomijos, histologijos ir antropologijos katedros docentė. Vilniaus universiteto Medicinos fakultete dėsto Žmogaus anatomijos ir Taikomosios anatomijos (lietuvių ir anglų kalbomis) dalykus Medicinos ir Odontologijos studijų programų studentams. Mokslinių interesų sritys: fizinė antropologija, auksologija, ikimokyklinio amžiaus vaikų fizinė būklė ir mityba, naujagimių fizinė būklė, augimo programavimas. Vadovauja Žmogaus biologijos ir evoliucinės medicinos mokslinės grupės studentų moksliniams darbams. Lietuvos morfologų draugijos narė nuo 2001 m., Europos antropologijos asociacijos narė nuo 2002 m., Tarptautinės žmogaus biologų asociacijos narė nuo 2005 m. Vokietijos tarptautinės auksologijos asociacijos narė nuo 2011 m.